2019 Gelinlik Modelleri – Maskaraa

2019 Gelinlik Modelleri

Gelin adaylarının en büyük sorunlarından biri gelinlik modelidir. Bütün kadınlar gelinliğin içinde kuğu gibi, güzel, ihtişamlı, gösterişli ve de zarif görünmek isterler. 2019 gelinlik modelleri hakkında tüm merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz.

Dar kesim gelinlik

Zarif duruşu ve vücut hatlarını belirgin eden dar kesim gelinlik ile kuğu gibi görünmemek imkansız. Vücut hatlarını belli etmekten çekinmeyen cesur kadınlar için bu tarz modeller ilk sırada olmalı. Yine göğüs bölgesi V şeklinde olan modeller, orta ya da kısa boylu gelin adaylarını çok daha uzun gösterecektir. Aşağıya doğru incelediğimizde, dantel işlemeleri görüyoruz; bu işlemeler daha zarif ve kibar görünmenizi sağlayacaktır. Bu tarz bir modeli, inci takılarla taçlandırırsanız mükemmel görüneceksiniz.

dar kesim gelinlik
Balık dantelli gelinlikler

Balık dantelli gelinlikler, uzun boylu ve aşırı zayıf kadınlar için drappeleriyle çok daha tok bir duruş
kazanacakları bir model. Kesinlikle bele kadar uzanan, bohem örgü saçları hak ediyor. Gümüş rengi zarif kolyelerle zenginleştirebilirsiniz. Gül kurusu gelin buketi en çok bu modele yakışıyor.

balik dantelli gelinlik
Prenses model gelinlikler

Düğün gününü bir prenses gibi geçirmek isteyenler, prenses model gelinliklerden vazgeçemiyor. Peri masallarını andıran prenses model gelinlikler, kayık yaka kombiniyle çok daha zarif durmasını sağlıyor. Kesinlikle, çok yüksek bir topuklu ile tercih edilmeli. Balık etli gelin adaylarına uygunluğu açısından boyu biraz bastırmaya eğilimlidir; ama unutmayın, bu sizin gününüz.

prenses model gelinlikler
Kabarık duvaklı gelinlik modelleri

Yüzünüzü olduğunuzdan daha ince göstermek için ideal bir modeldir. Özellikle yanaklarıyla sorunları olan gelin adayları, arkasında alacağı kabarık bir duvakla stilini tamamlayabilir. Küçük küpelerle çok daha alımlı görüneceksiniz. Üstelik artık yeni tasarımlarda, kabarık duvakların yüzü tamamen kapatmasının önüne geçiliyor. Topuz model bir saç ile duvağı geriye atmak daha kullanışlı olacaktır.

kabarik duvakli gelinlik modelleri
Fransız model gelinlikler

Bol dantel işlemeleriyle dikkat çeken bu modeller, çok daha kibar görünmenizi sağlıyor. Dantel işlemelerini sırt dekoltelerinde ve kollarda yoğunlaştırmak, hem fazlalıkları saklamak hem de daha şık durması açısından güzel bir seçim olacaktır. Bu tarz modellerde, dağınık topuz harika duruyor.

fransiz model gelinlikler
Bohem gelinlik modelleri

Bohem gelinlik modelleri, özgür ruhlu kadınlar için muhteşem bir seçimdir. Uzun dalgalı saçlar ve büyük kolyeler ile stili tamamlıyor. Bir de uzun bir duvak kullanırsanız, sizden gösterişlisi yok. Bu maskaraa ailesi olarak favorimiz; modern gelinlik dediğimiz şey, bohem stili ile tamamlanıyor.

bohem gelinlik modelleri
görsel kaynak: olegcassini.com.tr

Yazar hakkında

Başak Kuru

Başak Kuru

Yorum yap