Bilmeniz Gereken 5 Pratik Güzellik Önerisi – Maskaraa

Bilmeniz Gereken 5 Pratik Güzellik Önerisi

İlk önerimiz sağlıklı, parlak ve çok çabuk elektriklenen saçlar için;

  Normal tuz veya deniz tuzundan şampuanınıza bir iki kaşık eklemenizi tavsiye ederiz. Bu şekilde saç dipleriniz daha temiz kalacaktır.

tuz
  İkinci önerimiz göz altı morlukları ve şişlikleri için kahveden yardım alabilirsiniz. Kahvenizi hindistan cevizi yağı ile karıştırarak haftada üç veya dört kez uygulayabilirsiniz.

kahve
  Üçüncü önerimiz patates suyu; koltuk altındaki koyuluk pek çok kadının ortak problemi olabilir. O bölgeye sürerek patates suyunun rengini açtığını göreceksiniz.

patates suyu faydalari   Dördüncü önerimiz kirpik ve kaşlarını güçlendirmek isteyenler için. Bitmiş maskaralarınızı çöpe atmayın. İçerisine aloe vera, hint yağı ve e vitamini ekleyebilirsiniz.

maskara
  Beşinci ve son önerimiz sararmış tırnaklar için. Bir kaseye ılık su ve 10 damla limon sıkıyoruz. Tırnaklarımızı limonlu suda bekletiyoruz. Farkı göreceksiniz.

limon

Yazar hakkında

Cansu Sövütcü

Cansu Sövütcü

Kırıkkale Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi'nde okuyor, Ankara'da yaşıyor ve yüzme antrenörlüğü yapıyor. Aynı zamanda maskaraa.com'da çeşitli kategorilerde yazar olarak devam ediyor.

Yorum yap