Bu Yaz Senin Kombinin Hangisi? – Maskaraa

Bu Yaz Senin Kombinin Hangisi?

yaz stili

Yaz aylarında kombin yapmak hem zor hemde bir o kadar kolaydır. Kışın kat kat giyilen kazaklar, montlar, çizmelerin yerini rahat şortlar ve tişörtler alır. Ama kadın olmak bunu gerektirir ki yazın da gardropların önünde bugün ne giysem de en şık en tarz ben olsam diye kara kara düşünürüz. Bu çileyi az da olsa hafifletmek adına sizlere 3 farklı kombin önerisi ve saç modeli göstereceğim;

  JOKER KOMBİN: KOT ŞORT – BEYAZ GÖMLEK

Yaz denince akla hem gündüz plaja giderken bir tişörtle kombinleyip giyebileceğiniz hem de akşam şık bir gömlekle tamamlayıp kullanabileceğiniz joker parça kot şort geliyor. Mutlaka her kadının gardrobunda bulunması gereken bu iki kurtarıcı parçayı yaza uygun doğal bir topuz, şık sandaletler ve gözlükle tamamlarsanız hem şık hem de salaş görüntünüzle ilgi uyandırıp stilinizi konuşturabilirsiniz.

kot şort
görsel kaynak: http://pin.it/XT-QJGZ

saç modeli
görsel kaynak: http://pin.it/vCfRt83

  HEM TARZ HEM RAHAT; ŞORT TULUM

Şort tulumlar geçtiğimiz sezonlarda olduğu gibi bu sezonda trendler arasında. Hem rahat olması hem de çeşitli renk ve desen seçenekleriyle gündüz ve gece sizi bugün ne giysem derdinden kurtaracaktır. Tulumunuzu taşlı sandalet ve büyük küpe ve bileziklerle zenginleştirebilirsiniz. Görselini eklediğimiz örgü model saç stilide kombininize uyum sağlayacaktır.

şort tulum
görsel kaynak: http://pin.it/8e7VaIa

saç modeli
görsel kaynak: http://pin.it/8RUnrOb

  DAHA SPOR, DAHA NUDE

Üçüncü ve son kombin önerimiz, açık tonlarda olması sebebiyle sizi güneşte bunaltmayacak hem de fresh bi görüntünüz olmasını sağlayacktır. Ayrıca kombininizi terlikle değilde bir sneakerla tamamlarsanız uzun yürüyüşler de yapabilirsiniz. Yürüyüş demişken önereceğim saç modeli mutlaka işinizi görecektir.

nude giyim
görsel kaynak: http://pin.it/k1e509A

saç modeli
görsel kaynak: http://pin.it/G7E3ay5
öne çıkan görsel kaynak: pinterest.com

Yazar hakkında

Merve Günaydın

Merve Günaydın

Kadıköy Anadolu İmam Hatip Lisesinden mezun olduktan sonra, Sabancı Olgunlaşma Enstitüsünde modelistlik okuyor, Aynı zamanda maskaraa.com'da çeşitli kategorilerde yazar olarak devam ediyor.

e-posta: mergnyd@outlook.com

Yorum yap