iOS ve Android İçin Popüler 5 Fotoğraf Uygulaması! – Maskaraa

iOS ve Android İçin Popüler 5 Fotoğraf Uygulaması!

Popüler Fotoğraf Uygulamaları

Artık günümüzün her anında sosyal medya kullanıyoruz ve telefonu elimizden düşürmüyoruz. Bunlardan en çok kullanığımız Facebook, Twitter, Snapchat ve tabiki Instagram. Günlük yaşantımızda yediğimiz yemekten, giydiğimiz kıyafete kadar sosyal medya üzerinden paylaşım yapıyoruz. Fotoğraf çekmeye olan ilgimizde bu durum sayesinde gün geçtikçe artıyor.

Yerli yabancı ünlülerin fotoğraflarını sık sık takip ediyor, Instagram üzerinde popüler olan insanların hesaplarını stalklıyoruz. Gelelim asıl konumuza; bu güzel filtreli fotoğraflar hangi uygulamalarla yapılıyor? Hemen hemen herkes bu beş programı kullanıyor diyebiliriz. İşte o programlar;

  FACETUNE

Popüler olan bu uygulamada fotoğrafta beğenmediğiniz yerlerinizi inceltip, kalınlaştırabiliyorsunuz. Sivilcelerinizi kapatabilir, dişlerinizi beyazlatabilirsiniz. Ve bunun gibi daha bir çok özelliğinden faydalanabileceğiniz harika bir uygulama.

facetune
  VSCO

Intagram üzerinde bazı profiller eminim ki çok dikkatinizi çekiyor ve kendinize bu kişi acaba hangi uygulamayı kullanıyor diye sormuşsunuzdur. Soğuk tonlu filtreleriyle herkes tarafından kullanılan VSCO günümüzde çok popüler. Filtrelerle harika bir Instagram teması ve göz alıcı fotoğraflar oluşturabilmeniz mümkün. Üstelik güzel olan çoğu filtreleri ücretsiz.

vsco
  SNAPSEED

Oldukça başarı olan Snapseed ile fotoğraflarınıza hd efektler uygulayabiliyorsunuz. Aynı zamanda fotoğrafın ışık ayarlarıyla da oynayabiliyorsunuz. Daha bir çok faydalı özelliğe sahip olan Snapseed kullanmaya değer bir uygulama. Bir çok Instagram profilinin kullandığı popüler uygulamalar arasında.

snapseed
  SQUAREADY

Fotoğraflarınızın boyutuyla oynayabileceğiniz başarılı bir program olan Squaready, fotoğrafınızın boyutunun sığmadığı durumlarda beyaz çerçeve ekleyerek tam boyut paylaşabiliyorsunuz. İstediğiniz renk ve çerçeveler ile kolayca kullanabileceğiniz popüler fotoğraf uygulamaları arasında.

SQUAREADY
  STUDIO

Fotoğraflara yazı yazmak, emoloji eklemek istiyorsanız tam sizlik bir uygulama. İçerisinde bir çok yazı şekilleri ve renkler olan bu uygulamayı çok seveceksiniz. Temalarını fotoğraflarınıza uygulayabilir, bir çok filtreyi kullanabilir ve istediğiniz emolojileri ekleyebilirsiniz. Aşk, tatil, kış gibi temalar sunan Studio çok popüler ve ücretsiz.

STUDIO

Yazar hakkında

Cansu Sövütcü

Cansu Sövütcü

Kırıkkale Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi'nde okuyor, Ankara'da yaşıyor ve yüzme antrenörlüğü yapıyor. Aynı zamanda maskaraa.com'da çeşitli kategorilerde yazar olarak devam ediyor.

Yorum yap