IPhone 8 ve IOS 11 İçin Geri Sayım Başladı – Maskaraa

IPhone 8 ve IOS 11 İçin Geri Sayım Başladı

Milyonlarca kullanıcısı olan ve her geçen yıl yeniliklerle karşımıza çıkan Apple, IPhone 7’den sonra farklı özelliklerde bulunan IPhone 8 sürümü ile piyasada olacak. Merakla beklenen IPhone 8 serisi, 12 Eylül Salı günü görkemli bir lansman ile tanıtıma sunulması bekleniyor.

IPhone 8’in lansmanı, Apple’ın 10. yılına denk geldiği için özel bir anlam taşıyor. Apple için ayrı bir yeri olan bu lansmanın ev sahipliğini Steve Jobs Theater yapacak.

Iphone 8
Apple tarafından her ne kadar Iphone 8 fiyatı açıklanmasa da öne sürülen tahminlere göre IPhone 8’in fiyat aralığı 999 Dolar ile 1199 Dolar civarında. Tabi bu fiyat ülkemizde ne kadar olur ilerleyen günlerde hep birlikte göreceğiz. Yine IPhone 8’in özellikleri hakkında da birçok iddia var. İddialara göre yüz tanıma özelliği olacak olan IPhone 8 kablosuz olarak şarj edilebilecek ve aynı zamanda kasası da metal yerine cam bazlı kullandığına dair söylentiler de mevcut. Iphone 8 tanıtımıyla birlikte beraberinde IOS 11’inde tanıtımının yapılacağını hatırlatalım.

Şuan için sadece özellikleri hakkında tahminleri yapılan IPhone 8, getirdiği yenilik ve özellikleri ile önümüzdeki günlerde çok fazla konuşulacağa benziyor.

Yazar hakkında

Alev Coşkun

Alev Coşkun

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünden mezun. E-ticaret ve Sosyal Medya Uzmanlığı yapıyor. Aynı zamanda maskaraa.com'da çeşitli kategorilerde yazar olarak devam ediyor.

Yorum yap