iPhone’unuzda Mutlaka Bulunması Gereken 9 Uygulama – Maskaraa

iPhone’unuzda Mutlaka Bulunması Gereken 9 Uygulama

app store

Eğer iPhone ise mutlaka olmazsa olmaz diyebileceğimiz, yüklemeniz gereken uygulamalar hangileri? İşte iPhone’unuzun olmazsa olmaz uygulamaları…

1- Google Chrome

Aslında herşey Google’la başlar diyebiliriz. Gün içinde ne öğrenmek istiyorsak öncelikle Google’a yazıp detaylı arama gerçekleştiriyoruz.
Dolayısıyla, her cihazın olduğu gibi yeni iPhone’unuzun da vazgeçilmezi Google Chrome. Tabi bu kullanıcıdan kullanıcıya göre de değişme gösterebilir. Bu tamamen size kalmış bir seçim.

2- Gmail

Gmail’i de kesinlikle es geçmemek gerek. E-postalarınızın kontrolünü düzenli olarak yapabilmek ve gelen e-posta bildirimlerini alabilmek için iPhone’unuza Gmail yüklemeyi unutmayın.

3- Twitter

Eğer Twitter hesabınız varsa ve sıkı bir kullanıcıysanız iPhone’unuda Twitter uygulaması olmazsa olmazlarımızdan. Gündemi takip edebilmek ve sosyal medya trend’leri kaçırmamak için iPhone’ununuza Twitter’ı mutlaka yüklemelisiniz.

4- Facebook

Sosyal medya platformları arasında hala zirvede yer alan Facebook olmazsa olmazlarımızdan.
Facebook arkadaşlarını takip edebilmek, onlarla ilgili gelişmeleri gözlemleyebilmek ve kendinize dair paylaşımlar yapabilmek için Facebook hesabınız cebinizde dursun.

5- Facebook Messenger

Facebook listenizdeki arkadaşlarınızla anlık ileti ve görsel paylaşımı yapmak isteyebilirsiniz. Bu yüzden, Facebook Messenger’a da Facebook hesabınız kadar ihtiyacınız olacaktır.

6- Google Maps

Günlük hayatta belki de en çok ihtiyaç duyabileceğimiz uygulamalardan biri de kuşkusuz Google Maps.

7- Snapchat

24 saat sonra paylaşımlarınızı imha eden anlık ileti ve belgeleriyle yine çok sık kullanılan Sosyal Medya uygulaması olan Snapchat’i siz de çok seveceksiniz.

8- WhatsApp

Dünyanın en yaygın anlık mesajlaşma uygulamalarının başında gelen WhatsApp,
elbette telefonunuzda da olması gerekenler arasında yerini almalı. Üstelik burda görüntülü konuşabiliri, dosya paylaşımları gibi birçok seçeneği kullanabilirsiniz.

9- Instagram

Link olmamasına rağmen popülerliğini giderek arttıran fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram olmazsa olmazlarınızdan.

Yazar hakkında

Maskaraa

Maskaraa

Yorum yap