Plaj Çantasının Olmazsa Olmaz 8 Listesi – Maskaraa

Plaj Çantasının Olmazsa Olmaz 8 Listesi

plaj cantasi

Plaj çantası, bayanlar tarafından her yaz büyük bir özveriyle hazırlanır. Sonuçta yaz demek tatil demek, tatil demek plaj demek kendini her zaman her koşulda bakımlı ve şık görmek isteyen bayanlar için plaj çantasının olmazsa olmaz top 8 listesi ;

  Pareo: Plajdaki şıklığınızı tamamlayacak, tüm gözleri üzerinize çekecek olan star parçanız pareodur . Mayonuz veya bikininizle olan uyumuna dikkat etmeyi sakın unutmayın.

  Kulaklık-Kitap: Denizden çıktıktan sonra gününüzü keyifli hale getirmek için mutlaka tercihinize göre kulaklık veya kitap (dergi, gazete vb.) almanızı tavsiye ederim.

  Güneş Kremi (Koruyucu-Bronzlaştırıcı): Kimileri plajda bütün gününü bronzlaşmak için güneşlenerek geçirirken, kimileri güneşin zararlı ışınlarından korunup kendi ten renginde kalmak ister. Bunun için tercihe göre yanınıza mutlaka koruyucu veya bronzlaştırıcı bir yağ/krem almanızı tavsiye ederim. Aksi takdirde ciddi sağlık sorunları yaşayabilirsiniz.

plaj cantasi
  Su Geçirmez Kılıf-Cüzdan: Telefon, kulaklık, batarya derken yanımızda taşıdığımız elektronik eşyaları korumak için mutlaka su geçirmez bir kılıf-cüzdan almak olası kazaları önleyecektir. Aynı zamanda bu cüzdanı araba anahtarı, kredi kartı, para gibi eşyalarınızı da koymak için kullanabilirsiniz.

  Şapka – Saç Bandı: 2017 yazının en favori parçalarından biri olan saç bant renkleri, desenleri ve değişik bağlama stilleriyle plajların en çok tercih edilen parçaları arasına girmeye hak kazandı ama siz ben alışkanlığımdan vazgeçmem, benim için plaj şapkası demek büyük hasır şapkalar diyorsanız onlarda hala güncelliğini koruyor.

  Saç Spreyi ve Fırçası: Deniz suyu ve güneş gün içerisinde saçlarınızı yıpratıp sertleştireceği için yanınızda mutlaka onarıcı bir saç spreyi götürmeniz çok yararınıza olacaktır. Aynı zamanda plaj içerisinde karma karışık ve dağınık bir saçla dolaşmamak için bir de saç fırçası eklemeyi unutmayın.

  Gözlük: Aslında yapılacak her listede yaz-kış bulunabilecek bir ürün olan, hepimizin vazgeçemediği aksesuarı gözlük, özellikle geçen seneden beri moda olan aynalı gözlükler ve bu senenin modası şeffaf camlı renkli gözlükler şıklığınıza şıklık katacaktır.

  Havlu: Son sıraya havluyu yazmamın sebebi bunun zaten zaruri bir ihtiyaç olması ve herkes tarafından bilinmesi. Denizden çıkıp ıslak kedi yavrusu gibi kalmayı kimsenin göze alacağını sanmıyorum.

Yazar hakkında

Merve Günaydın

Merve Günaydın

Kadıköy Anadolu İmam Hatip Lisesinden mezun olduktan sonra, Sabancı Olgunlaşma Enstitüsünde modelistlik okuyor, Aynı zamanda maskaraa.com'da çeşitli kategorilerde yazar olarak devam ediyor.

e-posta: mergnyd@outlook.com

Yorum yap