Sezonun “En” Trendleri – Maskaraa

Sezonun “En” Trendleri

Havaların soğumasıyla beraber yazlık kıyafetlerimizi kenara atmaya başladık. Özellikle mevsim geçiş döneminde çoğumuz ne giyeceğimiz konusunda zorlanıyoruz. Bu yazıyı okumanızın faydasını göreceğinize eminim. Geçiş mevsimlerinde iyi kombin yapmak için bazı star parçalar işimizi görecektir.

Bunlardan birincisi son derece trend olan ve modası hiç geçmeyecek kot ceketler.  Yazlık elbiselerinizi kot ceket ve sezonun parçalarından olan çizme, bot, hatta spor ayakkabıyla kolayca kombinleyebilirsiniz. Kot ceket yerine deri ceketler de tercih edebilirsiniz.

İkinci kurtarıcı kombinimiz ise herkesin dolabında bulunan jean pantolon, v yaka bluz ikilisi. Kombininizin çok sade olduğunu düşündüğünüz zamanlarda mutlaka aksesuarlardan yardım alın. Bir kolye, küpe bütün sporluğu alıp size çok şık bir geçiş sağlayabilir.

Bunlar aklımızda dursun; size sonbahar, kış boyu sezonu yakalamanızı sağlayacak detaylardan bahsetmek istiyorum.

Sezonun “En”leri

Kedi Gözlükler

Bu kış fazlasıyla göreceğimiz gözlük modeli. Özellikle bu gözlüklerde siyah rengini tercih ettiğiniz zaman bir çok kombininizle uyum sağlayacaktır. Bir çok markada, her bütçeye uygun rengarenk modelleri mevcut.

kedi gozluk
görsel kaynak: pinterest

Tüyler

Bu sezon tüyler her yerde! Pantolon paçaları, bluz kolları, yakalar, montlar, şapkalar aklınıza gelebilecek her yerdeler. Mağazalardan satın alabileceğiniz gibi kendiniz de çok pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Eski veya giymediğiniz bir jean pantolonunuzun paçalarına biraz renkli tüylerden eklemeyi deneyin ve sonucu görün. Bayılacaksınız!

tuy
görsel kaynak: pinterest

Ressam Beresi

Şimdiden bolca görmeye başladık. Ressam şapkaları her renk ve dokuda mevcut. Her çeşit kombinle uyum sağlayabiliyorlar. Sade düz modellerini tercih edip onları kendi zevkinize göre de renklendirebilirsiniz.

Kol Detaylı Kazaklar, Gömlekler

Dolabınızda bir tane de olsa bulunmasında fayda var. Uzun süre modası geçmeyecek gibi gözüküyor.

Rugan Pantolon

Bu sezon deri pantolonun tahtını sarsmaya başladı diyebilirim. Seveni çok olduğu gibi sevmeyeni de çok. Bana soracak olursanız iyi kombinlendiği zaman vezir, kötü bir kombinde rezil edebilecek cinsten. Aman dikkat 🙂

Kombinlerinizi yaparken aşağıdaki görsellerden ilham alabileceğinizi düşünüyorum.

moda
görsel kaynak: pinterest

moda
görsel kaynak: pinterest

görsel kaynak: unsplash

Yazar hakkında

Maskaraa

Maskaraa

Kadın ve yaşama dair her şey!

Yorum yap