Yılbaşı Gecesi İçin Kombin Önerileri – Maskaraa

Yılbaşı Gecesi İçin Kombin Önerileri

yilbasi gecesi

2017’ye veda ediyoruz, Aralık ayına girdik derken yılbaşı kapıda! Tam da bu günlerde mağazalar tıklım tıklım ve sizin aklınızı kurcalayan “yılbaşı kombinimde neler kullanmalıyım?” sorusunu cevaplamanız için doğru adrestesiniz. 2018‘e girerken en güzel parçaları seçmeniz ve size en çok yakışan rengi bulmanız için maskaraa ailesi olarak yardımcı olmak istiyoruz.

Yılın En Çok Tercih Edilen Rengi Beyaz

Saflık ve doğallığı simgeleyen bu renge kombininiz de yer verebilirsiniz. Bootie veya yüksek bel pantolon için beyaz rengi tercih edebilirsiniz. Hemen hemen her kombine uyan bu parçalar size de çok yakışacak! Eğer kombininiz de bunlardan birine yer verdiyseniz oje tercihini beyazdan yana kullanabilirsiniz.

beyaz renk
Yılın Vazgeçilmez Rengi Kırmızı

Aşkı ve cesareti simgeleyen bu renkle gecenin en göz alıcısı siz olabilirsiniz. Elbise ve bluzlarda oldukça şık duran kırmızı renk, yılbaşını da temsil ettiği için özellikle tercih edebilirsiniz. Bu rengin yılbaşında şans getirdiğine dair söylentiler var. Kombininiz de renk tercihiniz kırmızıdan yanaysa ruj seçiminiz de kırmızı olmalı; mat rujlar bu sene çok moda!

kirmizi renk
görsel kaynak: pin.it/q4bkx7s26zc3ze

Yılın En Asil Rengi Lacivert

Gücü ve başarıyı simgeleyen bu rengi kombininiz de hangi parça olarak kullanırsanız kullanın vazgeçilmeziniz olacak! Tulum, kaşe kaban ve stilettolarla da oldukça zarif duran bu parçalardan birine yer vererek klasik bir tarz oluşturabilirsiniz. Ve eğer kombininiz de bu güzel renge yer verdiyseniz koyu lacivert ışıltılı bir göz makyajıyla tamamlamalısınız.

lacivert renk
görsel kaynak: pin.it/43tgg3lntvplrp

Yazar hakkında

Elif Can

Elif Can

İstanbul Gelişim Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi mezunu. Aynı zamanda maskaraa.com’da çeşitli kategorilerde yazar olarak devam ediyor.

Yorum yap