2018 İlkbahar/Yaz Sezonu Saç Trendleri

2018 İlkbahar/Yaz Sezonu Saç Trendleri

sac modelleri

2018 ilkbahar/yaz sezonu saç trendlerinde iddialı ve modern dokunuşlu retro saçlar gözümüze çarpıyor. Siz de trendlere uygun, çarpıcı bir saç istiyorsanız yazımız tam size göre.

Retro kesim

Önümüzdeki aylarda, her alanda hakim olan retro modası saçta da gözümüze çarpıyor. Omuzlarınızda biten katlı kesim saçlarınızı, uçları dışarı dönük fön ile kullanarak modaya uyum sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu modellere perçem ve ortadan ayrılmış kahkül de çok yakışıyor, bizden söylemesi.

retro kesim
Dağınık bob kesim saçlar

Geçtiğimiz senelerde birçok ünlü de gözümüze çarpan düz bob kesim saçlar, bu sene dağınık ve uğraşılmamış bir görünümle karşımıza çıkıyor. Özellikle de kısa kahkül ve dağınık perçemlerle birlikte bu kesim, 2018 ilkbahar/yaz sezonu saç trendleri arasında yerini alıyor.

bob kesim sac
İnce ve hacimli bukleler

Geçen senelerde trend olan retro dalgalar yerini ince ve kabarık buklelere bırakıyor. Perma yaptırarak her gün saçınızla uğraşma derdinden kurtulmakla beraber genç bir görünüm elde edebilirsiniz. Üstelik bu dalgalarla yapacağınız 80’ler topuzuyla yine trend bir görünüm sağlayabilirsiniz.

bukle sac
Islak saçlar

2018 ilkbahar/yaz sezonunda, ciltte olduğu gibi saçlarda da ıslak ve parlak görünüm moda. Islak ve geriye taranmış bu saç modeli, özellikle de sıcak yaz aylarında fresh bir görünüm sağlamakla birlikte oldukça kurtarıcı olacaktır.

islak saclar
Kumaş saç tokaları

90’ların modası, scrunchies denilen saç tokaları, 2018 ilkbahar/yaz sezonu trendleri arasında. Her rengiyle karşımıza çıkan bu tokalar ile alttan toplayacağınız saçlarınız size sofistike bir görüntü sağlayacaktır.

sac tokasi

Yazar hakkında

Özge Özbaşar

Marmara Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü öğrencisi. Aynı zamanda maskaraa.com’da çeşitli kategorilerde yazar olarak devam ediyor.

Yorum yap