Pratik ve Ekonomik Dekorasyon Fikirleri

Pratik ve Ekonomik Dekorasyon Fikirleri

dekorasyon fikirleri

Herkes evinin güzel görünmesini ister. Zamansızlıktan veya maddi sorunlardan dolayı eviniz istediğiniz gibi görünmüyor olabilir ama aslında dekorasyon dergilerinden çıkmış gibi bir eve sahip olmak zor değil. Evdeki kullanmadığınız eşyalarınıza küçük dokunuşlar yaparak evinize sıcak bir hava katabilirsiniz.

Evinizin girişi de içi kadar güzel görünmelidir. Satın aldığınız veya kendi yaptığınız renk renk ponponlarınızı kaymaz bir matın üzerine dikerek düşük maliyetli ve yaratıcı bir paspasa sahip olabilirsiniz.

paspas

Eski görünen veya sıkıldığınız mobilyalarınızı istediğiniz gibi boyayarak evinize renk katabilirsiniz. Eğer evinizin sade olmasını tercih ediyorsanız dolap veya çekmece içlerini boyayarak şık dokunuşlar yapabilirsiniz.

renkli raf

Evdeki kadehlerinizin içine mum koyarak yemek masanızı kolayca süsleyebilirsiniz. Bu küçük dokunuş, masanızın havasını tamamen değiştirecektir.

mumluk

Evinize modern bir dokunuş yapmak için çerçevelerinizi boyayıp içlerini dilediğiniz gibi yazı ve resimlerle süsleyebilirsiniz.

cerceve

Geleneksel yatak odası görüntüsünden kurtulmak istiyorsanız, duvarınıza veya rafınıza tutturacağınız askılar tam size göre. Hem de bu sayede tüm kıyafetlerinizi rahatça görerek seçebilirsiniz.

acik dolap

Bu öneriler sayesinde çok para harcamadan, evinizi daha sıcak ve modern gösterebilirsiniz. Küçük dokunuşların evinize etkisi büyük olacaktır.

Yazar hakkında

Özge Özbaşar

Marmara Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü öğrencisi. Aynı zamanda maskaraa.com’da çeşitli kategorilerde yazar olarak devam ediyor.

Yorum yap