Pantone 2018 Renkleri ve Yaz Stilleri

Pantone 2018 Renkleri ve Yaz Stilleri

pantone 2018 renkleri

Pantone 2018 renklerini açıkladı. Güneşin bize kendini gösterdiği pırıltılı günlerde kendimizi yaza hazırlamaya başladık. Küçük soru-cevaplarla 2018 yaz sezonunda nasıl bir gardropa sahip olmak istediğimizi belirleyip, kendi koleksiyonumuzu hazırlayabiliriz. Mesela, yazları veya bu yaz hangi parçaları giymeyi tercih ediyorsunuz, düşünüyorsunuz? Pantone 2018 renklerini denemeye cesaretiniz var mı? Beden tipinize en uygun modeller hangileri? Trendlerden hangisini stilinize katmak istiyorsunuz? Ana temel parçalarınız neler olacak? Tabi ki geçen yazdan gardrop detoksu yaptığımızı varsayıyorum. Ve her an her parçası giyilebilir butik gardrobumuzla yazı karşılıyoruz.

Pantone renk enstitüsü yılın rengi olarak “Ultra Violet” parlak mor ötesi ilan etti. Enstitütü müdürü Leatrice Eisman verdiği demeçte, bu rengin özgünlük, yaratıcılık ve vizyon düşüncesini dile getirdiğini açıkladı.

pantone 2018 renkleri

Diğer Pantone renklerini kartelaları ve ünlü markalarının defilelerinden seçtiğim looklar ile sizler için hazırladım. Keyifle inceleyebilir, kendi kombinlerinizi oluşturmak için ilham alabilirsiniz.

pantone 2018 renkleri

pantone 2018 renkleri

Modern zamanların en önemli mimar ve tasarımcılarından biri olarak kabul edilen Ludvig Mies’in çok sevdiğim bir sözü; “less is more – az daha çoktur”, bu söz gardrobunuzu hazırlarken size çok yardımcı olacaktır.

Yazın olmazsa olmaz bambu ve rattan çantalara şahsen ben bayılıyorum. Bu çantalar floral, volanlı elbiseler veya şortlu kombinler için en ideal seçimler.

volanli canta

Saçları süsleyen çiçekler, fularlar, bandanalar, şapkalar yaz için ideal seçiminiz olablir. Romantik, bohem örgüler ve ıslak görünümler… Makyaj da şeftali ve altın tonlarını seçebilirsiniz.

Gecelik görünümlü saten, ipek slip elbiseler yaz için ideal elbise seçiminiz olabilir.

slip elbise

Danteller şahane detaylar. Aynı zamanda yaza en çok yakışan fisto kumaştan volanlı fırfırlı bluzlara bayılıyorum.

Önümüzdeki ay davet stilleri ile görüşmek üzere, Sevgiler.

Yazar hakkında

Dilek Kemeroğlu

Güzellik uzmanı, make-up artist ve stil danışmanı. 2 senelik profesyonel Vakko geçmişinden sonra Vakko Esmod stil danışmanlığı, ileri seviye stil danışmanlığı ve moda düyasında lüks programlarını tamamladı. Oya Tolga’dan makyaj eğitimi aldı. Aynı zamanda Vakko Esmod’da moda marka yönetimi programına devam etmekte.

1 Yorum

Yorum yap