Leopar Deseni Nasıl Kombinlenir?

Leopar Deseni Nasıl Kombinlenir?

leopar deseni nasil kombinlenir

Bu sezon mağazaları dolaşırsanız markaların leopar desene büyük ağırlık verdiğini göreceksiniz. Bu deseni seviyor ama nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız, leopar deseni nasıl kombinlenir diye düşünüyorsanız yazımızı sonuna kadar okumalısınız.

Vazgeçilmez siyah

Leopar deseni kombinlemenin en kolay yolu leopar dışında sadece siyah parçalar kullanmaktır. Bu sizi leoparın abartılı havasından kurtarırken aynı zamanda risksiz bir şıklık sağlayacaktır.

siyah leopar desen

Leopar desenli aksesuarlar kullanın

Leopar desen sizin için fazla iddialı ve feminense ama yine de sezonun bu trendinden eksik kalmak istemiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit; kombininizi zenginleştirecek leopar desenli aksesuarlardan faydalanmak. Leopar bir şal, ayakkabı, çanta ya da kemerle siz de sade bir şıklık yakalayabilirsiniz.

leopar aksesuar

Leoparı sporlaştırın

Birkaç sezondur şık parçaları daha spor kıyafetlerle dengeleyerek giymek çok moda. Siz de leopar parçalarınızı salaş tişört ya da kazaklarla, spor ayakkabılarla kombinlemeyi deneyin, sonuçtan memnun kalacaksınız.

leopar spor görünüm

Zamansız jean

Hemen her kadının dolabında bulunan jean parçalar hem leopar desenle büyük bir uyum sağlar hem de sizi genç gösterir. Dolabınızda bulunan jean pantolon, gömlek ve eteklerinizi bir de böyle deneyin.

leopar jean

Leopar ve kırmızı

Bu iki iddialı renk ve deseni birlikte kullanmakta tereddüt edebilirsiniz. Ancak kırmızı ve leopar arasında büyük bir uyum vardır. Bu tarz kombinler ile enerjik bir görünüm yakalayabilirsiniz.

leopar kirmizi

Leopar suni kürkler

Sezonun iki trendi olan leopar ve suni kürkü birlikte deneyin. Her kombininizin üstüne alabileceğiniz leopar desenli suni kürkle gözler sizin üzerinizde olacak.

leopar suni kurk

İlginizi çekebilecek diğer içerikler

Yazar hakkında

Ece Arslan

Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakultesi öğrencisi, aynı zamanda maskaraa.com'da çeşitli kategorilerde yazar olarak devam ediyor.

Yorum yap