Metalik Renkleri Kombinleyerek Harika Görünmenin 7 Yolu

Metalik Renkleri Kombinleyerek Harika Görünmenin 7 Yolu

metalik renkleri kombinlemek

Parlak ve metalik aksesuarlar hayatımıza geri dönüş yaptı. Metalik giyinmek aslında görünümünüze bir cazibe katmanın en iyi yoludur. Ancak metalik tarzda giyinmek, bir çoğumuza göre biraz zor ve maceracı duruyor. Giyip giymeyeceğimiz konusunda hala tereddüt ederken, “metal modası” yavaş yavaş kayboluyor. İşte metalik görünüm denilince aklımıza gelenler listesi;

1. Ayakkabı

metalik renkleri kombinlemek

Metalik renkler her kıyafetle uyum sağlar. Genellikle metalik küpeler ve kolyeler takarız ancak daha şık ve modaya uygun bir şey var; metalik ayakkabılar. Bu ayakkabılar kıyafetinize ışıltı katacak ve görünümünüzü mükemmel bir şekilde tamamlayacaktır.

2. Takı

metalik renkleri kombinlemek

Metalik ve gözü dolduran şık bir parlak kombin yaptığınız zaman büyük bir kolye ve küpe takmayın. Metal aksesuarlar daha koyu makyajla mükemmel uyum sağlar. Parlak elbiselerle metalik aksesuarlar takmayın, çünkü görünümünüzü tamamen kötü gösterebilir.

3. Metalik aksesuarlara sahip kıyafetler

metalik renkleri kombinlemek

Bu kıyafetler biraz maceracı ve riskli görünebilir, ancak nötr renklerle birleştirildiğinde kesinlikle etkileyici görünmenizi sağlayacaktır.

4. Metalik aksesuar

metalik renkleri kombinlemek

Metalik kombinler hazırlamak fikrinden hoşlanmıyorsanız, görünümünüzü her zaman güzel aksesuarlarla yenileyebilirsiniz. Kesinlikle kıyafetinize benzersiz bir stil katacak ve daha şık gösterecektir. Nötr renklerle birlikte altın veya gümüş kemerler, çantalar, ayakkabılar ve mücevherler kesinlikle size farklılık katacak.

5. Makyaj

metalik renkleri kombinlemek

Dudak: Altın ve gümüş ruj sizin için çok riskli görünüyorsa, inci ruj veya metalik parlaklığa sahip klasik renkler sizin daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

Gözler: Metalik göz farı mükemmel bir akşam görünümü oluşturacaktır.

6. Manikür ve pedikür

metalik renkleri kombinlemek

Tırnaklarınızın şık görünmesini sağlamak için her zaman farklı metalik oje renkleri kullanmak zorunda değilsiniz. Ayrıca bir Fransız manikür yapabilir veya mat oje kullanabilirsiniz. Tırnaklarınız harika görünecek ve her kıyafete bir stil sıçraması katacak.

7. Saç rengi

Ve son olarak, cesur olanlar için harika bir fikir; metalik saç rengi. Çok parlak, orijinal ve son derece çekici.

Kaynak: Brightside

İlginizi çekebilecek diğer içerikler

Yazar hakkında

Buse Yokuş

İzmir Ekonomi Üniversitesi Sosyoloji bölümü son sınıf öğrencisi. Moda ile ilgilenmeyi, yeni yerler keşfetmeyi ve fotoğraf çekmeyi çok seven biri.

Yorum yap